O firmie

Witam Serdecznie!

Jako właściciel chciałem Państwa zapoznać z ofertą firmy Regis System, która zajmuje się produkcją elementów małej architektury miejskiej i parkowej.

Regis System jest firmą działającą od 2006 roku. Na samym początku zajmowaliśmy się tylko usługami budowlanymi. W 2010 roku rozszerzyliśmy działalność o produkcję artykułów małej architektury miejskiej i parkowej, która została skupiona pod nazwą ArchiStal.pl.

W naszej ofercie znajdą Państwo ławki, kosze na śmieci, donice, stojaki rowerowe, słupki, oraz wiele innych produktów.

Nasze realizacje wykonywane są według projektów własnych lub zamawiającego, a do ich realizacji wykorzystujemy: stal, żeliwo, drewno, plastik i beton. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym, co pozwala nam na kompleksowe wykonywanie nawet najbardziej nietypowych zamówień. Posiadając doświadczenie wykonawcze i projektowe, podejmiemy się najbardziej skomplikowanych projektów, zachowując na pierwszym miejscu estetykę, trwałość i bezpieczeństwo użytkowania naszych wyrobów.

Dostawy realizujemy własnym transportem lub przy współpracy firm spedycyjnych. Dodatkowo świadczymy również usługi montażowe  zakupionych u nas produktów.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej, mam nadzieję, że dostarczy ona Państwu potrzebnych informacji.

Zapraszam do współpracy

         Właściciel firmy

                                                                                                                            Paweł Gala

Inne polecane produkty